ТавроФорум

ТавроФорум (https://forum.tavria.org.ua/index.php)
-   Решение бытовых проблем (https://forum.tavria.org.ua/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Бензин в возрасте (https://forum.tavria.org.ua/showthread.php?t=105594)

nicola 04.01.2024 19:54

Бензин в возрасте
 
Виявив залізну каністру 20 л а-95 котрому років 5...або трохи більш.
Відкрив-запашок специфічно ядучий,Виливати ,палити не хочу (доходи..упс)

Трохи залив в мопед 4 такт Дельта,при +6 заводився туговато,і робота не стабільна(на свіжаку з пів оберта).
Генератор 4 такт-теж заводиться не огонЬ ,обероти стали плавать,але з прогрівом більш меньш,нагрузку трима.
Думаю прикупити літрів 10 свіжого а 95,або літрів 5, А100,тут рядом UPG есть.
Чи пустити на паяльну лампу...але навряд, в перспективі кабана держать не буду.
Може в кого була схожа ситуація і скільки треба приблизно підмішать свіжака?

masster 04.01.2024 20:42

В мене було 10 л старого. В двигун не лив. Розійшовся за років 5-ть. То пензлик після фарбимпомити, то підшипники від старого мастила, шруш, то антикор змити, або розбавити...

Rambo 04.01.2024 20:48

Виробник, здається, гарантує пів року. На сучасний бензин.

nicola 04.01.2024 20:55

Цитата:

Сообщение от masster (Сообщение 3835578)
В мене було 10 л старого. В двигун не лив. Розійшовся за років 5-ть. То пензлик після фарбимпомити, то підшипники від старого мастила, шруш, то антикор змити, або розбавити...

Так добрий варіант,але маю літрів 30 авіаційного керосину з Гостомеля,,тих років-мий не хочу. В окупації дуже виручив в лампадках,,, та наливали трохи в банки туди кору,потім дістав пару шматочків і костер горить в любу погоду.
Таке враження,що керосину пофіг вік.

masster 05.01.2024 01:07

Цитата:

Сообщение от nicola (Сообщение 3835581)
Так добрий варіант,але маю літрів 30 авіаційного керосину з Гостомеля,,тих років-мий не хочу. В окупації дуже виручив в лампадках,,, та наливали трохи в банки туди кору,потім дістав пару шматочків і костер горить в любу погоду.
Таке враження,що керосину пофіг вік.

Авіаційному можливо що так. Гас взагалі дуже гарно проникає у всі щілини. Тому я його добавляв у антикор, коли робив сам з використанням пушсала. І в лампу .
А з бензом, треба пробувати. Навіть якщо хтось і має такий досвід, то не факт що він буде такий як і в тебе. І двигуни в різному стані, і бенз інший. Не взнаєш, поки не спробуєш.

кук 05.01.2024 09:57

Якшо тільки в нього не встигли долити т/звану "жидкость И", яка не дозволяє воді кристалізуватись в баках при низьких температурах. Воно то нічого, тільки на ній завжди малювали черепок з маслаками. Ядовита штука. Але якшо акуратно і не часто, і мити потім руки, то обходилось.
Колись у 95-го гар. термін був 5 років, але то- колись, а з чого зараз його бадяжать, скільки метанолу, скільки бензолу... хто скаже?

Володимир 05.01.2024 11:39

Цитата:

Сообщение от nicola (Сообщение 3835576)
Виявив залізну каністру 20 л а-95 котрому років 5...або трохи більш.
Відкрив-запашок специфічно ядучий,Виливати ,палити не хочу (доходи..упс)

Трохи залив в мопед 4 такт Дельта,при +6 заводився туговато,і робота не стабільна(на свіжаку з пів оберта).
Генератор 4 такт-теж заводиться не огонЬ ,обероти стали плавать,але з прогрівом більш меньш,нагрузку трима.
Думаю прикупити літрів 10 свіжого а 95,або літрів 5, А100,тут рядом UPG есть.
Чи пустити на паяльну лампу...але навряд, в перспективі кабана держать не буду.
Може в кого була схожа ситуація і скільки треба приблизно підмішать свіжака?

Можливо бензин літній, тому і запускається важко. Бензин потрібно акуратно перелити в іншу тару і добре перемішати, бо він міг поділитись, також на стінках тари осідає вода що є в бензин, це дуже добре видно якщо тримати бензин в пластикових пляшках з під мінералки.

Маю в підвалі певний запас невідомої давності, то мотокоса і мотоблок працюють без проблем.

Колись дістався на шару старий бензин А-80, то в славуті зимою додавав по літру до заправки 10 літрів 92-го, їхало краще ніж на чистому А-92, але тільки зимою, як пішов літній бензин то була детонація.

nicola 05.01.2024 12:22

Бензин злив по банках,потрібно в каністру плюхнуть літра 4, а-100 думаю,,легкі фракції повинні зіграти свою роль.
Бенз ,ясно попав на руки,мив хоз милом декілька раз,все рівно залишки якогось ядовито-противного запаху тримався майже день(бенз не з наливайки,такі тут періодично бувають, а з КЛО або ЮПЖ, на других не тарився.
Якщо покращення не буде,весною піде на 2 такт бензопилу,їй кажись все пофіг крім масла,,але я скільки не пиляю.


Текущее время: 23:31. Часовой пояс GMT +3.

Перевод: zCarot Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.