Показать сообщение отдельно
Старый 19.11.2022, 20:50   #4057
OL_75
 
OL_75
 
Возраст: 48
Сообщений: 10,000
Машина: Була Славута 1.2L,2004г.,карб.
Длина: 177850мкм
Диаметр: 41мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Володимир Посмотреть сообщение
Подивився сола, і подивився пуститися берега. Мій висновок, спочатку потрібно дивитись пуститися берега, потім сола, бо, коли дивишся пуститися берега, то серіал цілісний, всі події відбуваються в ньому. А коли дивишся сола, то серіал розрахований що глядач вже дивився пуститися берега, багато запитань, починаючи з перших кадрів першої серії кожного сезону, що за дядько в кепці торгує пиріжками, а перед останнім сезоном взагалі прірва.


Ну... Звісно що переважна більшість глядачів вже подивилась ВВ , тому саме такий порядок перегляду поки що збережеться відсотків на 95... Я ж і сам дивився в такому порядку). Але я все одно не згоден що це безальтернативно.
Як же пояснити...
В Солу чорно-білі флешбеки на початку серій і справді виглядають дивно і дещо не зрозуміло . Тих хто вже дивився ВВ це напружує, (особливо останній сезон, повністю згоден) бо ти постійно вимушений сортувати в голові події, що коли було по хронології...
Але на мій погляд так і було задумано авторами серіалу. Уявіть що Сола дивиться людина яка не дивилася ВВ! Вона уявлення не має про те що в майбутньому сюжета! Ч/б флешбеки на початку серій їй не зрозумілі взагалі, але це просто сюжет. І от уявіть що додивившись Сола, людина з вантажем незрозумілих подій починає дивитись ВВ. І тільки дійшовши до кінця серіалу вона отримує відповідь - про що були ті вставки в Солі!!! І це своєрідний бонус для уважних глядачів! Такий собі Вау- ефект!
Здається в цьому і була задумка ))
__________________
RUS- ні
PEACE- да!

Последний раз редактировалось OL_75; 19.11.2022 в 20:58.
OL_75 вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием