Показать сообщение отдельно
Старый 02.10.2023, 21:47   #50
masster
 
masster
 
Адрес: Харьков
Возраст: 63
Сообщений: 11,045
Машина: tavria,карб. Sandero Stepway 1.5D
Длина: 124350мкм
Диаметр: 39мм
Отправить сообщение для masster с помощью AIM
По умолчанию

Повністю завершив антикор обробивши приховані порожнини, до яких дістатися лише з салону. Заодно кой-де проклеїв вібру. Це пару шматків на підлогу в районі водія та переднього пасажира. Багажник, там де запаска, прокатав віброю більш щільно. Зробив шумку даху. Вібра 2мм + шумопоглинач паролон SoundWave 15мм. Капот пара шматків вібри. Вся вібра у мене 2мм. Бо ставити рекорди мети не було, а ніша під запаску виглядала зовсім барабаном. Дах було намічено зашумити самим першим, після першого попадання під зливу, навіть не зливу, а під початок дощу який починався величезними краплями. Мені здалося, що пішов град, хоча його не було. Подивлюся, чи дасть ефект така шумка даху.
Почепив чохли на всі сидіння. Тряпочні. Але не тонкі. Там повсть всередені. Догледів як ставив. В мене підігрів сидінь, чи не заважатиме повсть? Щось 2500гр. за чохли.
Водійське сидіння, спереду, підняв на пару см, може трохи менше. Підклавши під салазки бонки. Це для того, щоб ноги під коліном, лежали на сидіньні, а не стояли лише на п'ятці. Бо так ноги швидко втомлюються. Чи буде з цього толк, подивимось.
Перед знятьтям даху, надивився роликів про те, що є геморна кліпса на козирку. Переживав, чи вдасться її зняти. Виявилось, що в мене стоїть вже інша кліпса, і знімається дуже просто, повернувши на 90 градусів проти часів.
Внутри -  Процес шумки даху та кліпса козирка.:
__________________
-"Газ дорожчає, тому що "МИ" могли б його продати в Європу!"
-Я міг би працювати інженером в США, то де мої 20 000$ на місяць? (ТС)

Последний раз редактировалось masster; 02.10.2023 в 21:52.
masster вне форума   Ответить с цитированием