Показать сообщение отдельно
Старый 08.08.2023, 22:37   #45
masster
 
masster
 
Адрес: Харьков
Возраст: 63
Сообщений: 11,029
Машина: tavria,карб. Sandero Stepway 1.5D
Длина: 124350мкм
Диаметр: 39мм
Отправить сообщение для masster с помощью AIM
По умолчанию

4750 км. Пройшов ТО у ділера. Заміна фільтрів , мастила. Фільтр салону привіз свій, Блу Принт. Вугільний. Ділер намагався наїбати на 600 з гаком гривень. У рено є сайт, на якому можна дізнатися вартість ТО, я туди заглянув перед самою поїздкою, а там з попереднього дня, знижка. Я як відчував, тому сфоткав сумму, щоб не забути точну цифру. Так мало того, що мені виставили ціну без знижки, так ще й фільтр салона, порахував як їхній. Атлант-моторс. Зробили тільки ці роботи з заміни, більш нічого, хоча в переліку ще якісь 23 операції. Але не став нічого вимагати, бо і дивитися нічого, пробіг малий.
Обійшлось щось в 3600гр.
Одразу в них купив пару оригінальних задніх підкрилків, бо теж на них знижка по 360гр. Було це десь 26 липня. Сьогодні довелось зайти в інтернет магаз, там такі підкрилки по 1100гр.
На сьогодні пробіг становить рівно 8000. Витрата 5.3. Середня швидкість щось в межах 46-48км/г.
Сьогодні купив вспінений каучук 6 мм, самоклійка. Хочу ці підкрилки оклеїти ним ззовні, тобто з боку колеса.
Кому можливо потрібні підкрилки, то акція ще діє https://www.renault.ua/offers/protec...portation.html
__________________
-"Газ дорожчає, тому що "МИ" могли б його продати в Європу!"
-Я міг би працювати інженером в США, то де мої 20 000$ на місяць? (ТС)

Последний раз редактировалось masster; 09.08.2023 в 12:32.
masster вне форума   Ответить с цитированием