ТАВРОФОРУМ

Вернуться   ТавроФорум > Технические вопросы > Бортовой журнал

Бортовой журнал Бортовой журнал

 
 
Опции темы Поиск в этой теме Опции просмотра
Старый 23.09.2023, 21:51   #12
Aprox
 
Aprox ?
 
Адрес: Dnipro
Возраст: 43
Сообщений: 18,401
Машина: класний тошнот
Длина: 192830мкм
Диаметр: 40мм
По умолчанию

Сьогодні був останній стрибок від корита, що гримить до нормального авто!
Окремо приємно, що той стрибок зроблено власноруч! )))
Хоча, правду кажучи, то було виправлення тюненху, який теж зробив власноруч...

Коротше, спочатку...
Колись я знайшов регулювання пружин багажнику. Зрадів, переставив їх на максимум зусилля. А потім вирішив зробити їх ще сильнішими й стягнув стяжками перші три вітки на кожній.

Тепер, після отого прочухона пузіка на 15к грн, залишился дуже неприємний звук. На дрібних нерівностях щось дребезкотіло наче у задній полиці, наче як якась тоненька трубка долбе у кузов. Дуже мерзотний звук.

Декілька разув (у сенсі разів 5-7 перекопав багажнік, притягнув проволокою ручку домкрата до його корпуса, перший раз за 8 років закрутив кришку на балоні з газом, що тільки не робив - дребезкотить падло...

Коли мені ремонтували обламані болти захисту двигуна, я вже сподівався, що може то воно мені дребезкотить... Алеж ні - виїхав з того ремонту - усі звуки на місці.

Й тут, раптово, сьогодні, захлопую багажника й чую той дребезг! Тю, не зрозумів, ще пару раз хлопнув кришкою - знов він... Ану! Давай ту кришку махать шатать, коли пружина, тю... Навіть не можу пояснити, як я поняв, що справа у тих стяжках, мабуть просто керувался правилом "спочатку геть увесь колгосп, а потім вже дивитися далі" - спрацювало! Зрізав ти стяжки, кришка зараз не так жваво підіймається, але! Нічого не дребезкотить! Знову їде, як й повинен їхати справний логан!

Дуже задоволений! )))
__________________
Мiй БЖ

Последний раз редактировалось Aprox; 23.09.2023 в 21:58.
Aprox вне форума   Ответить с цитированием
 


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 19:59. Часовой пояс GMT +3.


Перевод: zCarot Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.